PÁLYÁZAT - Élen a tanulásban, élen a sportban 2014. - Pályázat a tanulásban és a sportban kiemelkedő teljesítményt nyújtó fiatalok számára

Budapest Főváros Önkormányzata pályázati felhívást tett közzé az Élen a tanulásban, élen a sportban fővárosi kitüntető cím elnyerésére a tanulásban és a sportban kiemelkedő teljesítményt nyújtó fiatalok részére.

A pályázat célja a fővárosi tanulóifjúság ösztönzése a szellemi és fizikai képességek folyamatos fejlesztésére, a tanulás és a sport helyes arányainak kialakítására. A köznevelési intézmények és a sportegyesületek kapcsolatának erősítése, továbbfejlesztése. A tanulásban és a sportban kiemelkedő teljesítményt nyújtó fiatalok eredményeinek elismerése.

Pályázók köre: Magánszemélyek
- Budapesti alapfokú köznevelési intézmények 5-8. évfolyamú tanulói
- Budapesti középfokú köznevelési intézmények 9-14. évfolyamú tanulói
- Budapesti székhelyű felsőfokú oktatási intézmények nappali tagozatának hallgatói

Részletek: http://budapest.hu/Lapok/%C3%89len-a-tanul%C3%A1sban,-%C3%A9len-a-sportban-2014.---p%C3%A1ly%C3%A1zati-felh%C3%ADv%C3%A1s.aspx

Határidő: 2014. június 13.

Jelölők: